Satış rekorları kıran ödüllü yönetim oyunu Cities: Skylines, artık PlayStation®4’te. Hayallerinin şehrini inşa et. Yol ağlarını, otobüs hatlarını ve parkları planla. İster dumanlarla dolu bir endüstri devrimi yap, ister yenilenebilir enerji kullanarak turistler için ideal bir sahil kasabası yarat. Her şey senin elinde!

  • Çok katmanlı ve zorlu bir simülasyon: Şehrinin başkanı olarak ekonominin yanı sıra eğitim, enerji, polis, itfaiyecilik ve diğer birçok konuyla yüzleşeceksin.
  • Kapsamlı yerel trafik simülasyonu: Toplu taşıma sistemlerini yönet – Otobüs, tren ve metroların yanında dikkatli bir yol düzenlemesi de yap.
  • Bölgeler ve politikalar: Sıradan bir belediye sorumlusundan daha büyük işler başar! Yoğun trafiğe engel ol, ücretsiz toplu taşıma yap veya kenar mahallelerdeki hayvanları yasakla.
  • After Dark ile şehrinin geceleri tamamen farklı bir yer olmasını sağla.

1 Oyuncu
minimum 3 MB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p

Oyun Geliştirici

Oyun Türü

Oyuncu Sayısı

Ek Bilgiler

Oyun Sunucu

Playstation Store tarafından verilen oyunları arşivinize ekleyebilmek için bir PlayStation Network (PSN) hesabınız olmalıdır.

Bu oyunu ücretsiz olarak arşivinize ekleyebilmek için aktif bir PlayStation Plus üyeliğiniz olmalıdır. Oyunu arşivinize ekledikten sonra üyeliğiniz sona erene kadar kullanabilirsiniz.

179