Etiket: RTS (Gerçek Zamanlı Strateji)

Total Annihilation: Commander Pack

Bilincin etten makineye transferi konusunda bir çatışma olarak başlayan şey, bir milyon dünyayı yok eden bir savaşa dönüştü. The Core ve The Arm, egemenlik mücadelesinde tüm galaksinin kaynaklarını tüketmişlerdi. Tarafını seç ve düşmanlarını bozguna uğrat.

Stellaris

Muhteşem ve sürekli değişen bir evreni araştırın ve keşfedin! Strateji türünü evrenin uç noktalarına yayan; Europa Universalis ve Crusader Kings serisinin yapımcısı ve en çok satan Cities: Skylines yayıncısı Paradox Development Studio sunar.

Evil Genius

Herkes dünyaya hükmetmek ister! Dünyayı Evil Genius ile yani ilk ve tek dünya hakimiyeti oyunuyla ele geçirin. Kötücül bir beynin tüm günlük işlerini yapın. Süper silahlar geliştirip gizli karargahlar inşa edin ve Dünyaya hakim olun.

Ashes of the Singularity: Escalation

Dinamik bir savaş alanında tüm ordulara komuta ettiğiniz devasa bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Birçok tek oyunculu görevde birden fazla dünyayı fethedin veya çok oyunculu savaşta arkadaşlarınızla oynayın.

FUNGI

FUNGI stratejik bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Diğer oyunculardan faydalanarak tek bir hücreden çok hücreli bir mantara dönüşün. Doğru strateji ile daha küçük boyutlardaki canlılar bile tehlikeli olabilir, bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website