Etiket: Strateji

The Escapist 2

Dünyanın en zorlu hapishanelerinden kaçmak için her şeyi riske et. Şimdiye kadarki en büyük hapishaneleri keşfet! Hapishane kurallarına uyman, yoklamaya katılman, hapishane işleri yapman, sıkı rutinleri uygulaman ve bu sırada özgürlüğe ulaşma planını geliştirmen gerekiyor!

Cities: Skylines – Green Cities

Cities: Skylines – Green Cities, oyuncuların doğa dostu şehirler inşa etmesi için yeni yöntemler sunuyor. Bu genişletme paketi doğra dostu binalar, organik mağazalar, elektrikli araçlar ve kirliliği geride bırakacak yeni hizmetlerle birlikte ana oyuna 350 yeni unsur ekliyor. Oyuncular, daha farklı veya nüfus arttıkça tamamıyla doğa dostu şehirler yaratabilecek.

Pathway

1930’ların büyük vahşi doğasında geçen bir strateji macera oyunu olan Pathway ile garip bilinmeyenleri keşfet. Bilinmezliğin çoktan unutulmuş olan gizemlerini ortaya çıkar, tarihi mezarlıkları yağmala ve sıra tabanlı ekip savaşlarında düşmanlarını zekân ile alt et.

Finding..

Klasik ama eğlenceli Finding’e hoş geldiniz. Kendinizi bulmak (finding) çok kolay kurallara sahiptir, bu yüzden her yaş için uygundur! Bunun haricinde oyunda kendini bulmayı daha eğlenceli hale getiren bazı yenilikler var. İyi eğlenceler!

Theatre of War 2: Africa 1943

Theatre of War 2: Africa 1943; Tunus’daki 1943 olaylarını kapsar. Ezici yenilgiden sonra kayıplarından kurtulmak ve ikinci El-Alamein Savaşı’ndan sonra geri çekilen düşman kuvvetleri tekrar güç topladılar, müttefikler ile bir kez daha savaşa hazırlanın.

Total Annihilation: Commander Pack

Bilincin etten makineye transferi konusunda bir çatışma olarak başlayan şey, bir milyon dünyayı yok eden bir savaşa dönüştü. The Core ve The Arm, egemenlik mücadelesinde tüm galaksinin kaynaklarını tüketmişlerdi. Tarafını seç ve düşmanlarını bozguna uğrat.

Royal Defense: Invisible Threat

Cüceleri ezmek ve topraklarını ele geçirmek isteyen trol ordularına karşı cüce krallığın sonsuz mücadelesinin bir parçası olun! Bu korkunç orduları yenmek için savunma kuleleri ve birimleri inşa etmeli ve güçlü büyüler kullanmayı öğrenmelisiniz.

From Orbit

From Orbit hızlı ve hafif bir tek oyuncu aksiyon RTS oyunudur. Yabancı gezegenlere inerek bölgeyi keşfe çıkın, savunmalarınızı inşa edin, değerli kaynakları toplayın ve düşman uzaylılar tarafından yokedilmeden önce yörüngeye geri dönün.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website