Etiket: Çapraz Platform Çok Oyunculu

Geneshift

Geneshift, süper hızlı turlara sahip ve GTA2’den ilham alan bir Battle Royale. Büyük final için seviye atlarken birçok rakibi yağmalayın ve hayatta kalın. Arabalar, bazukalar, bubi tuzakları ve ışınlanma vb. 100’den fazla taktik ürünün kilidini açarak güçlenin!

Minecraft

Rastgele üretilen dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar muhteşem şeyler inşa edin. Yaratıcı modunda sınırsız kaynakla oynayın ya da hayatta kalma modunda en derinleri kazarak silah ve zırh üretip tehlikeli yaratıkları püskürtün.

Stellaris

Muhteşem ve sürekli değişen bir evreni araştırın ve keşfedin! Strateji türünü evrenin uç noktalarına yayan; Europa Universalis ve Crusader Kings serisinin yapımcısı ve en çok satan Cities: Skylines yayıncısı Paradox Development Studio sunar.

FUNGI

FUNGI stratejik bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Diğer oyunculardan faydalanarak tek bir hücreden çok hücreli bir mantara dönüşün. Doğru strateji ile daha küçük boyutlardaki canlılar bile tehlikeli olabilir, bu yüzden dikkatli olmalısınız.

WIDE CROSS

Wide Cross, tempolu ve kolay oynanan 5 kişilik takımların karşılaştığı bir MOBA. Büyüleyici karakter çeşitleri ile oynayın ve rakiplerinize karşı avantaj elde etmek için sınırsız stratejiler kullanın.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website