Etiket: Korku

FORGOTTEN IN HELL

2023 yılında süper insan yaratma üzerine deneylerin yapıldığı kapalı özel kliniklerden birinde sistemde bir hata oldu ve her şey ters gitti. Denekler mutasyon geçirmeye ve kontrolden çıkmaya başladı. Herkes tahliye edildi ancak binada kliniği terk edemeyen bir hemşire kaldı.

Fallout 76

Fallout 76: Wastelanders’da insanlar West Virginia’ya geri dönüyor. Overseer için yeni bir göreve atıl; rakip gruplarla ittifak kur ve dağlarda gizlenen gerçeğe ışık tut.

Fallout 76

Fallout 76: Wastelanders’da insanlar West Virginia’ya geri dönüyor. Overseer için yeni bir göreve atıl; rakip gruplarla ittifak kur ve dağlarda gizlenen gerçeğe ışık tut.

Showdown Bandit

Bir zamanlar popüler kukla gösterisi olan Showdown Bandit’in terk edilmiş setlerinde doğal olmayan bir şey dolanıyor. Tek hayatta kalma umudu şov dünyasının 3 kelimesi ile özdeşleşen bu gizli aksiyon-korku içinde uyanmış Bandit: Kendi rolünü oyna. Korkmayın. Ve yukarı bakmayın!

The Scream

Edvard Munch’un Çığlık tablosu her yerde. Vahşetle bükülmüş yüzü, kolektif hayal gücünde o kadar derin ve kalıcı bir izlenim bıraktı ki, kaygıyı temsil eden bir emoji için bile kullanılıyor. Ama bu ikonik tabloyu gerçekten biliyor musunuz?

Camp Sunshine

Camp Sunshine is a 16-bit blood-soaked Horror RPG that pits you as Jez, who is dropped off at Summer Camp. He awakes in the middle of the night to discover blood everywhere, a rampaging killer on the loose dressed in a mascot costume and himself involved in a deadly game of cat and mouse!

Close To The Sun

Yıl 1897. Uluslararası suların derinliklerinde, Helios hareketsizce durmaktadır. Acımasız dalgalar geminin gövdesine vururken, tepede karanlık bulutlar belirmektedir. Olağanüstü bir işçilikle süslenmiş devasa altın heykeller göz alabildiğince uzanmaktadır.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website