Skyrim ve Fallout 4’ün ödüllü geliştiricisi Bethesda Game Studios seni çok oyunculu, çevrimiçi rol yapma oyunu Fallout 76’nın dünyasına bekliyor. Hayatta kalmak için birlikte çalışın veya birbirinizin kuyusunu kazın. Nükleer yıkım tehdidi altındaki efsanevi Fallout evreninde yaratılmış en büyük, en dinamik dünyayı keşfedeceksin. Üstelik, 28 Nisan’a kadar bize katılırsan Fallout Classic Collection da hediyemiz!

Reclamation Day, 2102. Bombaların düşüşünden 25 yıl sonra, ülkenin en başarılı ve zeki insanları arasından seçilen sen ve senin gibi diğer sığınak sakinleri, nükleer kıyamet sonrası Amerika’ya adım atıyor. Tek başına veya başkalarıyla güç birleştirerek keşfe çık, görev yap, inşa et ve Çorak Topraklar’daki büyük tehditlere kafa tut.

Kendini Göster!

S.P.E.C.I.A.L. sistemiyle kendi karakterini oluşturarak yüzlerce mekâna ev sahipliği yapan yeni ve vahşi Çorak Topraklar’da kendi yolunu çiz. Tek başına veya arkadaşlarınla olman fark etmeksizin kesin olan bir şey var; yepyeni ve eşsiz bir Fallout macerası seni bekliyor.

Yeni Amerikan Rüyası!

Taşınabilir İnşa ve Üretim Platformu’nu (C.A.M.P.) kullanarak dünyanın herhangi bir yerinde inşa ve üretim yapabilirsin. C.A.M.P.’in, kesinlikle ihtiyaç duyacağın sığınağı, malzemeleri ve güvenliği sana sağlayacak. Diğer oyuncularla eşya takası yapmak için bir mağaza bile açabilirsin. Ama herkesin düşündüğün gibi dost canlısı olmayabileceğini unutma.

Atomun Gücü!

İster tek başına ister diğer oyuncularla maceraya atıl ve en büyük silah olan Nuclear Missiles’a erişimi aç. Bu yıkım aynı zamanda, nadir ve değerli kaynaklar içeren yüksek seviye bir bölge yaratır. Atomun gücünü saklayacak mısın, yoksa bu gücü kullanacak mısın? Karar tamamen senin.

Nükleer Fırtına Yaklaşıyor!

Nuclear Winter, Fallout 76 oyuncularına ücretsiz 52 oyunculu PvP Battle Royale oyun modu. Atom bombaları taş üstünde taş bırakmazken Vault 51’in Overseer’ı olma yarışı da başlamış oldu. Hayatta kalan son kişi mi olacaksın, yoksa ateş çemberine kurban mı gideceksin? Sıralamada yüksel, özel avantajlar aç ve fırtınaya göğüs germek için Fallout’a yaraşır C.A.M.P.’ini kur. Diğer oyuncuları ve yaratıkları avlayıp birbirinden eşsiz kozmetik ödüller kazanmak için silah, malzeme ve atom bombası arama zamanı!

Komşu, N’aptın?

Wastelanders, Çorak Topraklar’ı kökten değiştiren çok kapsamlı ve ücretsiz bir Fallout 76 güncellemesi. Vault 76’nın açılmasından tam bir yıl sonra insanlar Appalachia’ya geri döndü. Settler ve Raider grupları hakları gördükleri dünyaya yerleşmeye ve var olduğu söylenen hazineyi bulmaya geldi. Kararlarının sonuçlarına katlanacağın yepyeni bir ana görev serisine atıl, karakterlerle etkileşime girerek eşsiz hikâyelerini öğren, Crater ve Foundation’da grupların kurduğu yerleşim yerlerini ziyaret et ve birbirinden güçlü yepyeni silahlarla zırhları topla. Yaptığın seçimler onların kaderini belirleyecek.DEVAMINI OKU

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Blood and Gore
Drug Reference
Intense Violence
Strong Language
Suggestive Themes
Use of Alcohol

Oyun Sunucu

Steam tarafından verilen oyunları arşivinize ekleyebilmek için bir Steam hesabınız olmalıdır.

129