Etiket: Çok Oyunculu

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys, çevrimiçi 60 kişiye kadar birlikte oynanabilen ücretsiz bir çok oyunculu parti oyunu. Turlar ilerledikçe yoğunlaşan bir kaos ortamında ilerlemeye ve en son ayakta kalan kişi olarak zafere ulaşmaya çalışıyorsun.

Nba 2k20

2K, sınıfının en iyisi grafik ve oynanış, çığır açan oyun modları ve eşsiz oyuncu kontrolü ve özelleştirmesi içeren NBA 2K20 ile spor oyunlarının nasıl olabileceğini yeniden tanımlamaya devam ediyor.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition Netherrealm Studios’un dövüş tarzını ele alarak yeni bir seriyle önümüze geliyor. Altı yeni oynanabilir karakter, otuzdan fazla kıyafet, altmış yeni S.T.A.R. laboratuvar görevleri ile ultimate sürüm karşımızda.

Samurai Shodown NeoGeo Collection

SON koleksiyon geldi! Altı NEOGEO oyunuyla birlikte daha önce yayınlanmamış gizemli bir oyun da geliyor! Çevrim içi savaş modları, müze modu ve müzik çalar içerir. Bu koleksiyon dünyanın dört bir yanındaki SAMURAI SHODOWN hayranları için olmazsa olmaz bir koleksiyon!

Star Wars Battlefront II – İnceleme

Star Wars Battlefront 2 haberlerini ilk duyduğumuzda heyecanımızı saklayamamıştık. Birinci oyunun ne kadar güzel olduğunu bildiğimiz için devam oyununun da en azından bir o kadar güzel olmasını bekliyorduk. Bunu başarabildiği noktalar olduğu kadar eksik kaldığı noktalar da oldu. Hadi bunları beraber inceleyelim.

DayZ

Kıyamet sonrası bir dünyada ne kadar süre hayatta kalabilirsiniz? Sınırlı kaynaklar için diğer hayatta kalanlarla rekabet ettiğiniz, enfekte bir “zombi” nüfusu ile işgal edilmiş bir arazi. Yabancılarla takım kuracak ve birlikte güçlü kalacak mısınız? Yoksa ihanetten kaçınmak için yalnız bir kurt gibi mi oynayacaksınız? Bu DayZ, bu senin hikayen.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Fox Engine tarafından desteklenen en son teknolojiye sahip METAL GEAR üyeliğinde yeni bir çağ açan METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain, kendilerine açık dünya görevlerini gerçekleştirmek üzere taktiksel özgürlük verildiği için oyunculara üstün bir oyun oynama deneyimi sağlar.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website