SON koleksiyon geldi!

Her şey 1993’te başladı ve şimdi dünyayı kasıp kavuran silah bazlı dövüş oyunu serisi gösterişli yeni bir koleksiyon ile eve dönmeye hazırlanıyor! Altı NEOGEO oyunuyla birlikte daha önce yayınlanmamış gizemli bir oyun da geliyor! Her bir oyun çevrim içi savaş modları (Online Battle Modes), müze modu (Museum Mode) ve müzik çalar içeriyor (Music Player). Bu koleksiyon dünyanın dört bir yanındaki SAMURAI SHODOWN hayranları için olmazsa olmaz bir koleksiyon!

Toplam yedi SAMURAI SHODOWN oyunu!

SAMURAI SHODOWN ilk olarak 1993 yılında NEOGEO’da yayınlandı, 1994 yılında ise bunun devamı olan SAMURAI SHODOWN II çıktı. 1995 yılında SAMURAI SHODOWN III’ün çıkışıyla bir üçlemeye dönüşen seriye 1996 yılında yayınlanan SAMURAI SHODOWN IV AMAKUSA’S REVENGE eklendi. Yedi yıl geçtikten sonra NEOGEO’da 2003’te yayınlanan SAMURAI SHODOWN V ve takip eden yılda yayınlanan SAMURAI SHODOWN V SPECIAL ile seri geri döndü… Ayrıca yeni SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION daha önce hiç yayınlanmamış bir oyun içeriyor. SAMURAI SHODOWN V PERFECT, SAMURAI SHODOWN V SPECIAL’ın gizemli bir son sürümü.

Her bir oyun, savaş modlarına karşı çevrimiçi olarak geliyor!

Sıralı karşılaşma’da sana yakın seviyedeki savaşçılarla eşleş ya da normal karşılaşma’da biraz stres at (Ranked Match vs Casual Match). Arkadaşına meydan oku (Challenge Friend) modunda onları yere sermek için arkadaşlarını (ya da düşmanlarını) davet et. Artık tek bir buton sayesinde dünyanın dört bir köşesindeki SAMURAI SHODOWN hayranlarıyla kozlarını paylaşabilirsin.
*Not: Çevrim içi savaş modlarını oynamak için bir Epic Games hesabı gereklidir. Çevrim içi savaş modları SAMURAI SHODOWN’un yalnızca İngilizce sürümlerinde oynanabilir.

İçerikle dolu bir müze modu!

Müze modu 2000’den fazla çok değerli geliştirme belgeleri ve görselleri ile dolu; bu mod bir SamSho hayranının isteyebileceği her şey! Ayrıca geliştiricilerin geçmişte oyunu geliştirme aşamasında neler yaşandığını tartıştıkları, planlanmadan çekilmiş onlarca saat uzunluğunda röportajlar da var. Bu koleksiyon ile SAMURAI SHODOWN dünyasının tam içine dalmaya hazır ol!

Müzik Çalar’da 200’den fazla parça!

Her bir oyunun oyun müziklerini dinleyerek SAMURAI SHODOWN serisinin heyecanını yeniden yaşa. Müze içinde bulunan Müzik Çalar’da, arasından istediğini seçebileceğin, altı oyunun tümünü kapsayan 200’ün üzerinde parça bulunuyor.

Özellikler

Oyuncular koleksiyondaki her bir oyun için Japonca veya İngilizce MVS arcade sürümleri arasında seçim yapabilirler. Diğer özellikler arasında retro görünüm için çizgili grafikler, kayıt özellikleri, ve artık oyun bitti ekranını görmeyeceğin SERBEST MOD’da oynanabilecek bir Arcade Modu (Arcade Mode) yer alıyor!

Oyun Geliştirici

Oyun Türü

Oyuncu Sayısı

Ek Bilgiler

Oyun Sunucu

Epic Games tarafından verilen oyunları arşivinize ekleyebilmek için bir Epic Games hesabınız olmalıdır.

69