Etiket: Klasik

Total Annihilation: Commander Pack

Bilincin etten makineye transferi konusunda bir çatışma olarak başlayan şey, bir milyon dünyayı yok eden bir savaşa dönüştü. The Core ve The Arm, egemenlik mücadelesinde tüm galaksinin kaynaklarını tüketmişlerdi. Tarafını seç ve düşmanlarını bozguna uğrat.

Arx Fatalis

Bu çok beğenilen birinci şahıs RPG, oyuncuyu Arx’ın fantezi dünyasına inanılmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Oyun harika bir hikayeyi sürükleyici ve gerçek orta çağ çevresiyle harmanlıyor. Arx Fatalis, oyuncunun tüm eylemlerinin etrafındakiler üzerinde doğrudan bir sonucu olduğunu hissetmesine sağlar.

Evil Genius

Herkes dünyaya hükmetmek ister! Dünyayı Evil Genius ile yani ilk ve tek dünya hakimiyeti oyunuyla ele geçirin. Kötücül bir beynin tüm günlük işlerini yapın. Süper silahlar geliştirip gizli karargahlar inşa edin ve Dünyaya hakim olun.

Bigfoot Quest

Sırlarla dolu Koca Ayak’ı ararken, Pasifik Kuzey Batı ormanlarını keşfederek hayatının macerasını yaşa. Hakkında birçok kitap yazıldı, birçok bulanık fotoğrafı çekildi. Ama Koca Ayağı henüz gerçekten bulan oldu mu? Üzerine tıklayarak oynayabileceğin macera dolu bulmaca oyunu ile muhteşem güzellikte manzaraları keşfet, ipuçlarını bul ve gizemi çöz.

Transpose

The universe renews, refreshes and repeats, infinitely folding in on itself. I am made of its energy. My past and future selves are always with me. We work together to generate the infinite cycle of creation and destruction. I exist within and without time, I am inevitable, I am eternal. Time and gravity are my tools to manipulate the world. I don’t recognize this world, but I know I have been here before.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website