Etiket: Bulmaca

Hue

Hue, farklı arka plan renkleri seçerek dünyayı değiştirdiğin, parlak renkli ve ödüllü bir bulmaca macera oyunudur. Sembollerin renk desteği olarak kullanıldığı tam renk körlüğü desteği.

Portal Dogs

Bulmaca platform oyunu Portal Dogs’da bir köpek sürüsü portal dünyasında krallarını takip ediyor. İşin püf yanı bütün köpeklerle aynı anda oynamak.

The Enchanted Worlds

Henry Amca ile bu son maceramızda, yıllarca sakladığı bir sırrı nihayet sizinle paylaşmak istiyor. Yaptığı seyahatler sırasında keşfettiği üç büyülü kitap keşfetti ve her biri için bir madalyon kullanırken siz de sayfalarında yazılı olan dünyalara taşıyacak.

ANCIENT EVIL

ANCIENT EVIL, ciddi testleri geçmeniz ve düşmanla son savaşı kazanmanız gereken gerçek zamanlı bir taktik bulmaca oyunudur.

Word Search Premium

Kelime arama oyunu harf panolarında gizli İngilizce kelimeleri bulmak için uğraşacak tüm aile için ücretsiz bir oyundur. Yabancı dilde söz dağarcığını geliştirmek ve beyinlerini eğitmek isteyen herkes için idealdir.

The Secret of Crimson Manor

Gizemli Crimson Malikanesi’nin ardındaki şaşırtıcı sırrı keşfedin ve çözün. Yapılmış en iyi macera oyunlarından birinde, eski konağı ve çevresini araştırın, bulmacaları çözün ve birçok ilginç sırrını keşfedin.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website