Etiket: FPS (Birinci Şahıs Nişancı)

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 Campaign Remastered

Yılın en çok beklenilen oyunu ve tüm zamanların en çok satan birinci şahıs aksiyon oyununun devamı; Modern Warfare 2, oyuncuları, dünyayı yıkımın eşiğine getirmeye kendini adamış yeni tehtitlerle karşı karşıya getirerek sürükleyici ve heyecanlandırıcı aksiyona devam ediyor.

Onyx Clad

Onyx Clad, gizem ve tehlike ile dolu gizemli bir bilim kurguda hızlı ve sıkı silahlar ile egzotik boyutların keşfine odaklanan bir bağımsız birinci şahıs nişancı oyunudur.

Star Wars Battlefront II – İnceleme

Star Wars Battlefront 2 haberlerini ilk duyduğumuzda heyecanımızı saklayamamıştık. Birinci oyunun ne kadar güzel olduğunu bildiğimiz için devam oyununun da en azından bir o kadar güzel olmasını bekliyorduk. Bunu başarabildiği noktalar olduğu kadar eksik kaldığı noktalar da oldu. Hadi bunları beraber inceleyelim.

Metro Exodus

Moskova Metrosunun yıkık harabelerinden kaç ve kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen destansı ve kıta boyunca devam edecek bir maceraya atıl. Devasa, doğrusal olmayan seviyeleri keşfet, sürükleyici bir açık uçlu hayatta kalma deneyiminde kendini kaybet ve en büyük Metro macerasında, tüm yılı içeren heyecan verici hikaye örgüsünü takip et.

Halo 5: Guardians

Halo 5 Guardians, çeşitli modlarla destansı çok oyunculu deneyimleri, tam özellikli seviye geliştirme araçları ve şimdiye kadarki en dramatik Halo öyküsünü sunuyor. İlk çıkışından bu yana yayınlanan pek çok devasa, ÜCRETSİZ içerikle birlikte; Halo 5 Guardians diğer Halo oyunlarından daha fazla içerik, çoklu oyuncu mücadelesi ve çeşitlilik sağlıyor!

Fallout 76

Fallout 76: Wastelanders’da insanlar West Virginia’ya geri dönüyor. Overseer için yeni bir göreve atıl; rakip gruplarla ittifak kur ve dağlarda gizlenen gerçeğe ışık tut.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website