Etiket: Birinci Şahıs

Barony

Barony eşli oyun moduna sahip, özel, birinci şahıs ve rogue benzeri unsurlarla dolu bir oyun. Tıpkı klasik rogue benzeri unsurlarla dolu oyunlarda ve RYO’larda olduğu gibi esrarlı eşyalar, acımasız tuzaklar ve hileci yaratıklar seni bekliyor.

0°N 0°W

Arazi yolculuğu sizi gizemli bir kasabaya çeker. Onun çağrısına kapılıp uzay ve zaman içerisinde fantastik çok boyutlu bir yürüyüşe çıkacak mısınız?

Sludge Life

SLUDGE LIFE, garip ahmaklarla dolu kirli bir adada geçen ve kokusu burnuna kadar gelen oldukça yoğun bir atmosfere sahip birinci şahıs / açık dünya / vandalizm oyunudur. Yeni gelen spreyci GHOST ile seçkin graffiticilerden biri olmaya çalış.

Die Young: Prologue

Die Young: Prologue narrates events that occurred a few hours before the main story of Die Young. You play as Nehir, a field agent on a mission to kill Brother No.1. The mission failed and now you have only one desperate attempt to reach the extraction point.

Close To The Sun

Yıl 1897. Uluslararası suların derinliklerinde, Helios hareketsizce durmaktadır. Acımasız dalgalar geminin gövdesine vururken, tepede karanlık bulutlar belirmektedir. Olağanüstü bir işçilikle süslenmiş devasa altın heykeller göz alabildiğince uzanmaktadır.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website