Etiket: Yarış

TT Isle of Man Ride on the Edge 2

60 km’den uzun ultra teknik bir pistte, gerçek sürüş becerileri gerektiren müthiş hızlı bir yarış. TT2’de seni bekleyen tam olarak bu. Bir sürü yeni özellik de cabası: açık dünya, gelişmiş oyun fiziği, klasik motorlar ve çok daha fazlası.

Assetto Corsa Competizione

Assetto Corsa Competizione resmi Blancpain GT Serisi video oyunudur. Olağanüstü simülasyon kalitesi sayesinde oyun; sürücülere, takımlara, arabalara ve devrelere karşı yarışan FIA GT3 onaylı şampiyonanın gerçek atmosferini yaşamanıza izin verecektir.

Arma 3 Karts

Motorlarınızı çalıştırın – bu Arma 3 Karts! Splendid Split parodi videosu ile 2014 Bir Nisan Şakamızı yayınladığımızda, bazılarınız gokart paketini gerçekten piyasaya sunmamız için oldukça hevesliydi. İşte herkesin denemesi için burada. Tipik askeri sandbox’ımızdaki bu küçük kaçamağın keyfini çıkarın!

Math Racing 2 Pro

Math Racing 2 Pro App Store’da matematik öğrenmenin en hızlı yoludur! Bu çılgın 3D yarış oyununda, çözdüğünüz her matematik problemi için bir hız artışı elde edersiniz!

PAKO 2

PAKO 2, kaçış sürücüsü olarak çalıştığınız bir arcade sürüş oyunudur. Mürettebatınızı soygun noktasından alın, polislere karşı dramatik kovalamaca sonrası güvenli bölgeye getirin! Her kaçış size yeni araç ve yer satın almak için kullanılabilecek para kazandırır.

Wheels of Aurelia

1970’lerin çalkantılı İtalya’sının batı kıyılarına doğru sürükleyici bir yolculuğa çık. Cesur ve hiddetli bir kadın olan Lella ile İtalya tarihindeki karmaşık bir dönemde yaşananları deneyimle ve Lella’nın geçmişinde yaşadığı olayları gün yüzüne çıkar.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website