Etiket: Bilim-kurgu

Onyx Clad

Onyx Clad, gizem ve tehlike ile dolu gizemli bir bilim kurguda hızlı ve sıkı silahlar ile egzotik boyutların keşfine odaklanan bir bağımsız birinci şahıs nişancı oyunudur.

Total Annihilation: Commander Pack

Bilincin etten makineye transferi konusunda bir çatışma olarak başlayan şey, bir milyon dünyayı yok eden bir savaşa dönüştü. The Core ve The Arm, egemenlik mücadelesinde tüm galaksinin kaynaklarını tüketmişlerdi. Tarafını seç ve düşmanlarını bozguna uğrat.

Stellaris

Muhteşem ve sürekli değişen bir evreni araştırın ve keşfedin! Strateji türünü evrenin uç noktalarına yayan; Europa Universalis ve Crusader Kings serisinin yapımcısı ve en çok satan Cities: Skylines yayıncısı Paradox Development Studio sunar.

Ashes of the Singularity: Escalation

Dinamik bir savaş alanında tüm ordulara komuta ettiğiniz devasa bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Birçok tek oyunculu görevde birden fazla dünyayı fethedin veya çok oyunculu savaşta arkadaşlarınızla oynayın.

Gateways

The Adventures of Shuggy’nin yaratıcılarından Dream Build Play 2012 birincisi ve 2012’nin ilk 50 oyunu arasında bulunan heyecan verici yeni bir retro tarzı 2D platform oyunu. Silahlarınızı alın ve bu klasik platformda gizemli bulmacalarla dolu büyük bir laboratuvarı keşfedin

Mars or Die!

Bağımsız oyun anlayışı ile kule savunmasının muhteşem bir karışımı olan bu oyunda aynı anda iki karakteri yönet, yaşam mücadelesi ver, kaynak ve yükseltme topla, farklı boyutlara sahip tek gözlü Marslılar ile savaş ve müstahkem ileri karakollar inşa et.

Transpose

The universe renews, refreshes and repeats, infinitely folding in on itself. I am made of its energy. My past and future selves are always with me. We work together to generate the infinite cycle of creation and destruction. I exist within and without time, I am inevitable, I am eternal. Time and gravity are my tools to manipulate the world. I don’t recognize this world, but I know I have been here before.

Arcade Moonlander Plus

Arcade Moonlander is a challenge of precision and timing. Maneuver the craft to the landing pad before the fuel runs out. Be sure to land gently and vertically. And look out for satellites and space-worms! They will get you.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website