Prologue ile başlayıp, Paris, Sapienza, Marakeş, Bangkok ve Kolorado’nun ardından Hokkaido’da final yapan birinci Sezonun bütün bölümleri bu pakette. Suikastler dünyasında geçen bu oyunda Ajan 47 olarak yüksek profilli hedeflere suikastler düzenleyeceksin.

Suikastlari gerçekleştirdikçe yeni silah, ekipman ve öğelere de erişim kazanacaksın ve Sessiz Suikastçı statüsüne yükseleceksin.
HITMAN, zengin içerikler ve oyun modları ile eski yeni tüm oyuncuları fazlasıyla tatmin ediyor. Bu ödüllü gizlilik-aksiyon oyununda suikastler dünyası seni bekliyor.

HITMAN – The Complete First Season içeriğinde bütün Bölümler, Görevler, Fırsatlar, Yükseliş Kontratları ve Özel Kontratlar bulunuyor. Ayrıca, yeni Zorlu Hedefler de dahil gelecekteki canlı güncellemelere erişim kazanacaksın.

İLAVETEN 6 BONUS KONTRAT – The Sarajevo Six – sadece PlayStation®4 için

PS4 Pro desteği: En son görsel ve teknik yenilikler ile PS4 Pro, HITMAN’e muhteşem ayrıntılar katıyor. Ajan 47 hiç bu kadar iyi görünmemişti.

Oyun Geliştirici

Oyun Türü

Oyuncu Sayısı

Ek Bilgiler

Oyun Sunucu

Playstation Store tarafından verilen oyunları arşivinize ekleyebilmek için bir PlayStation Network (PSN) hesabınız olmalıdır.

Fiyat Bilinmiyor