Bir numaralı tarım simülasyonu, yepyeni grafikler ve gelmiş geçmiş en kapsamlı tarım deneyimi ile geri dönüyor! Modern bir çiftçi olun ve heyecan verici yeni tarım faaliyetleri, hasat edilecek mahsuller ve ilginizi bekleyen hayvanlarla dolu iki devasa Amerika ve Avrupa yerleşiminde çiftliğinizi geliştirin.

Aralarında prestijli John Deere ve Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve diğerlerinin de bulunduğu lider markalara ait 300’den fazla gerçek aracı ve makineyi kullanın. Çiftliğinizi diğer oyuncularla çevrimiçi olarak büyütün ve Farming Simulator deneyiminizi sürekli olarak geliştirmek için topluluk tarafından hazırlanan modları indirin!

PlayStation®4’e özel traktör: New Holland T6 Blue Power.

İndirdikten sonra ilave içerikler oyun içindeki mağazada açılacak. Bunları satın almak için yeterli miktarda oyun parasına sahip olduğunuzdan emin olun.

Oyun içi satın alma opsiyonu

1 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-6 – Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
minimum 10 GB alan gerekir
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

Oyun Geliştirici

Oyuncu Sayısı

Ek Bilgiler

Oyun Sunucu

Playstation Store tarafından verilen oyunları arşivinize ekleyebilmek için bir PlayStation Network (PSN) hesabınız olmalıdır.

Bu oyunu ücretsiz olarak arşivinize ekleyebilmek için aktif bir PlayStation Plus üyeliğiniz olmalıdır. Oyunu arşivinize ekledikten sonra üyeliğiniz sona erene kadar kullanabilirsiniz.

179