Çiftlik oyunlarını seviyorsun, ama çiftlik simülatörü senin için çok mu sıkıcı? Yeni nesil tıklama oyunlarını dene! Çevrimdışı RPG’nin nasıl bir şey olduğunu hissetmek ister misin? Şeytan mı olmak istiyorsun yoksa altın madencisi mi? Dokunmaya başla! Tıkla! İnşa et! Yatırım yap! Seviyeni yükselt!

İnşa etmek için yepyeni bir yöntem! Eğlenceli, basit ve harika! Hemen şimdi indirin!

Basit tıklama oyunlarını unut! İşkence cihazları kur, yanında şeytanları çalıştır, çiftçilik simülatörüne devam et! Tıklama oyunları hiç bu kadar sıra dışı ve komik olmamıştı! Tık tık ve ekipmanını yükselt! Silahlarına tıkla ve otomatikleştir! Eğer iyi bir tıklayıcıysan, Cehennemin Kralı olarak daha fazla kazanabilirsin! Cehennemde çiftliğini yarat!

BU OYUN NEDEN HARİKA?

  • Tıklayarak büyülü bir çiftlik inşa edebilirsiniz! Cehennem çukurunu ateşle doldurun!
  • Çeşitlilik! Gerçek bir tıklama kahramanı olarak oynayın, çünkü günahkarların birçok türü var!
  • Oynaması eğlenceli! Basit oyun kuralları ile mükemmel çiftlik simülatörü.
  • Müthiş sanat ve animasyon! Şimdiye kadar en iyi tıklama madenci oyunu!
  • Tıklama oyunlarının ve RPG oyunlarının çılgın bir karışımı! Tüm acılarını tıklayarak yok et!
  • Tıklamada bir sürü yükseltme mevcut!
  • Kaydırın, tıklayın, dokunun ve tıklayın!
  • Bu oyunu hem en yavaş tıklayıcılar hem de gerçek tıklama kahramanları için geliştirdik!
  • Tıklama oyunları harikadır! Bu oyun tarzının hayran kitlesine katılın! Sonsuz yükseltme!
  • Hazır! Dikkat! Tıklamaya başla!

Simülatörlerimiz siz ve arkadaşlarınız için gerçekten eğlenceli ve keyifli madencilik oyunlarıdır! İblisler sizin için çalışıyor. Şeytani şirketinize yatırım yapın ve imparatorluğunuzu mümkün olduğunca kârlı hale getirin. Bu, tıklama oyunları oynamanın yeni bir yoludur. Ödüller kazanın, kahramanlarınızı oyalayın, kazanları otomatikleştirin, yeni tıklama kahramanları ve diğer şeyleri keşfedin! Şimdiye kadarki en kolay strateji! Bunun gibi şirket yönetme oyunlarında en üst düzeyde eğlenceyi bulacaksınız! Tıkla, dokun ve kaydır; tüm arkadaşlarınız ve aileniz için oynaması kolay! Bu rpg tıklayıcısında birbirinizle yarışın. Diğerlerinden daha fazla para kazanarak imparatorluğunuzu kârlı hale getirin! Arkadaşların sadece çerez tıklayıcı değil, aynı zamanda kahramanlar olacak! Şeytani çiftliğini büyüt ve Cehennemin kralı ol.

Hiç para kazanmayı denedin mi? Şirket kurup yönetmeye çalıştın mı? Bunu denemenin basit bir yolu var! Çiftliğin yeniden başlamasını mı bekliyorsun? Mahsuller veya inek, tavuk ve at gibi hayvanlar yetiştir. Tıklama oyunları sadece tahıllardan ve sebzelerden ibaret değildir. Oyunumuz şiddet içermez ve aile dostudur! İşkencelerimiz eğlencelidir, Çukur Efendisi naziktir, sen Yılın Kralı ve sonsuzluğun altın madencisisin. Bir girişim kur! Kârını al ve keyfine bak! Para kazanmayı öğrenmek için tıklama oyunları oynayın.

Cehennemin Kralı olmak kolay değildir, ama biz kolaylaştırdık! Bu İnternet dünyasındaki en kolay simülatör! Tıklama oyunlarında yarattığımız devrimi görmeye hazır mısın? Bu oyunda sadece boşta çalışan kahramanlar değil, günahlar, ölümlüler ve şeytanlar da var – onlar şimdi senin çukurunda, senin cehenneminde, senin hükmün altında. Ama yine de her şey çok komik! Bunu başarabilen başka bir çiftlik simülatörü gördünüz mü?

Bu oyun tıklama ve para kazanma ile ilgilidir! Bunu bulmacalarla elde edebilirsiniz! RPG oyunları mı, zindan oyunları mı? Neden ikisi bir arada olmasın!

Oyun Geliştirici

Oyun Türü

Oyuncu Sayısı

Ek Bilgiler

Oyun Sunucu

Google Play tarafından verilen oyunları arşivinize ekleyebilmek için bir Google hesabınız ve oyunun uyumlu olduğu bir cihazın bu hesabınıza tanımlanmış olmalıdır.

6.39