“Genellikle bir oyunun ne hakkında olduğunu ve oyunda neler yapılabildiğini anlatmakta güçlük çekmem ancak Crashlands’de yok yok. Komik, aletler tasarlayabildiğiniz, düşüp kalkıp savaşacağınız, bir şeyler inşa edebileceğiniz ve maceraya atılabileceğiniz tarzda bir oyun… Sanırım havalı bir oyun geliştirmeye başladılar ve kendilerini bundan alamadılar. ” – Tycho, Penny Arcade

Burnundan soluyan Hewgodooko adındaki belalı bir uzaylı tarafından son teslimatını gerçekleştirmekten alıkonulup yabancı bir gezegende kapana kısılan galaktik tır şoförü Flux Dabes karakterini kontrol et.

Paketleri almak için uğraştıkça kendini dünyaya hâkimiyet kurmak isteyenlerin hain planlarının içinde bulacaksın. Bunları aşmak için tüm kurnazlıklarına ve elbette kalça kaslarına ihtiyacın olacak.

Barışçıl yerel halktan tarifler öğren, yeni arkadaşlar edin, kadim sırları ve ölümcül bölüm sonu düşmanlarını keşfet, yaratıkları evcilleştir ve Woanope gezegeninde hayatta kalmayı öğrenirken kendine evinden uzakta bir ev kur.

Kapsamlı Zanaatkârlık Sistemi

Gezegeni keşfedip sırlarını açığa çıkarırken 500’den fazla oluşturlabilir ögeye erişim sağla!

Kendi Kendini Düzenleyen Sınırsız Envanter

Crashlands’de kendi kendini düzenleyen, ihtiyacın olan aletlere o anda erişmeni sağlayan sınırsız bir envantere sahipsin. Böylece maceraya, görevlere ve bir şeyler inşa etmeye daha iyi odaklanabilirsin. Asla çantanı kurcalayıp, envanter alanı açmak için karargâhına dönmek zorunda kalmayacaksın!

RYO Tarzı Karakter Gelişimi

Daima öncekinden daha muhteşem ögeler oluşturarak gücüne güç kat! Gücün arttıkça gezegen üzerindeki yeni yerlere yolculuk edebilir, tuhaf karakterlerle tanışabilir, yeni hikâyeler keşfedebilir ve daha önce görmediğin ilginç düşmanlarla karşılaşabilirsin.

Yetenek Temelli Savaş Sistemi

Karşılaştığın düşmanların saldırılarını öğren ve onları yenmek için yeteneklerini, çevikliğini ve aklını kullan! Oluşturabileceğin düzinelerce aletin gücüyle birlikte savaşçılık becerilerini bir üst seviyeye bile yükseltebilirsin. Düşmanlarını ateşe verebilir, onları sersemletebilir, zamanı yavaşlatabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsin!

Sezgisel Karargâh İnşası Sistemi

Crashlands’de bir karargâh kurmak âdeta parmak boyama kadar basittir. Dakikalar içinde estetik ve genişleyen karargâhlar kurabilirsin!

Evcilleştirilebilen Yaratıklar

Crashlands’deki her bir yaratık güvenilir bir savaşçı yoldaş olabilir. Yumurtaları bul, onları kuluçkaya yatır ve hayatına neşe katacak olan kendi şirin ya da korkunç yaratık ekibini kur. Yaratıkları büyütüp güçlendirmek için özel ögeler bile tasarlayabilirsin!

Belanın Kol Gezdiği Devasa Bir Gezegen

Bilinç kazanmış dört ırk, üç kıta ve gezegenin geleceği için verilen destansı mücadele. Sense tüm bunların ortasında kapana kısılmış bir şekilde kahrolası paketleri teslim etmeye çalışıyorsun. Hiç acele etmeden yan görevlerde kendini kaybet veya o özel teslimatı gerçekleştirmek için bodoslama hikâyeye dal.

Oyun Geliştirici

Oyuncu Sayısı

Ek Bilgiler

Oyun Sunucu

Epic Games tarafından verilen oyunları arşivinize ekleyebilmek için bir Epic Games hesabınız olmalıdır.

25