Etiket: Mobil

Evertale

Yakalamak, savaşmak ve eğitmek için gizemli canavarlarla dolu nefes kesici bir fantezi dünyasına dalın. Bu geniş açık dünya RPG’sinde büyüleyen manzaraları, hareketli şehirleri ve efsanevi zindanları keşfedin!

Finding..

Klasik ama eğlenceli Finding’e hoş geldiniz. Kendinizi bulmak (finding) çok kolay kurallara sahiptir, bu yüzden her yaş için uygundur! Bunun haricinde oyunda kendini bulmayı daha eğlenceli hale getiren bazı yenilikler var. İyi eğlenceler!

The Enchanted Worlds

Henry Amca ile bu son maceramızda, yıllarca sakladığı bir sırrı nihayet sizinle paylaşmak istiyor. Yaptığı seyahatler sırasında keşfettiği üç büyülü kitap keşfetti ve her biri için bir madalyon kullanırken siz de sayfalarında yazılı olan dünyalara taşıyacak.

Pocket Kingdom – Tim Tom’s Journey

Uçak yolcuları arasında bazı söylentiler dolaşıyor. Gizemli adalar hakkında söylentiler, bazen bulutlardan yukarıda ortaya çıkıyorlar. Efsaneye göre, Eski Tanrılar insanları bu adalara çekip üzerilerinde unutkanlık ve dinginlik büyüleri yapıyorlar.

Chuggington – We are the Chuggineers

Okul öncesi çocuklar için heyecan verici yeni bir Chuggington macerasında raylara çıkın! Chuggineers: Ready to Build adlı televizyon özel bölümüne dayanan bu aksiyon dolu hikaye; dinamik multi-seviyeli oyunlar, olumlu katkılar, ödüller, video klipler ve karakterlerle eğlenceli etkileşimler içerir.

Word Search Premium

Kelime arama oyunu harf panolarında gizli İngilizce kelimeleri bulmak için uğraşacak tüm aile için ücretsiz bir oyundur. Yabancı dilde söz dağarcığını geliştirmek ve beyinlerini eğitmek isteyen herkes için idealdir.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website