PlayStation®Store’dan Journey’ı 27 Temmuz 2015 saat 23:59’dan önce satın alarak PS4™’ünüz için harika bir tema edinin ve ayrıca eğer bir PlayStation®Plus üyesiyseniz oyun fiyatında %20 tasarruf edebilirsiniz!

Şimdiye kadarki en güzel, en eşsiz ve en beğenilen PlayStation® oyunlarından biri olan Journey’i PlayStation®4’te denemeye hazırlanın.

Unutulmuş bir medeniyetin kayıp sırlarını bulma arayışında büyük çölleri ve çok eski harabeleri keşfedin.

Ufukta gökyüzüne uzanan tehlikeli dağa ulaşmak için vahşi çölü aşmak üzere çıktığı duygusal yolculukta, isimsiz karakterinize rehberlik ederken attığınız her adımın gerilimini hissedin. Bunaltıcı sıcağın ve ıslık çalan rüzgarların karşısında, kadim sihirden aldığınız güçle gökyüzüne yükselin. Bu gizemli dünyayı ister tek başınıza ister yolculuğunuzda karşılaşacağınız bir yabancıyla birlikte keşfedin.

Göz kamaştıran 1080p HD görselleri ve büyüleyici, ödüllü müzikleri ile mucizeyi PS4™’te yaşamanın zamanı geldi. Aklınızı zorlayacak, kalbinize dokunacak ve yıllarca hatırlatacak özel bir yolculuğa çıkın.

Cross-Buy
• Bu oyunu PS4™ veya PlayStation®3 için satın alın ve iki versiyonu da ekstra ücret ödemeden edinin.

Oyun Türü

Oyuncu Sayısı

Ek Bilgiler

Oyun Sunucu

Playstation Store tarafından verilen oyunları arşivinize ekleyebilmek için bir PlayStation Network (PSN) hesabınız olmalıdır.

Fiyat Bilinmiyor