Direnişçi, ölmemiş olmana sevindik! Kıyamet tam da en beklemediğimiz anda geldi direnişçi, geriye kalan tek şey zar zor kurtardığımız hayatlarımız… Virüs salgını neredeyse tüm insanlığı yok etti, ardında bıraktığı tek şey direnişçilerin zombilere karşı mücadele ettiği bu ölü topraklar. Biyolojik silah milyarlarca insanı öldürürken kalanları da ölü zombilere dönüştürdü. Ama tek direnişçi sen değilsin! Ölüme karşı mücadele eden başkaları da var. Bu felaketin ortasında sana yardım edemeyecek kadar çok işimiz var ama ölü topraklarda hayatta kalman için gereken en önemli bilgiyi sana vereceğiz. Hayatta kalma mücadelen acımasız olacak. Hayatta kal, keşfet ve kıyamet sonrasındaki hayatta kalma hikayeni tüm direnişçilerle paylaş! Şu hayatta kalma protokolünü al, umarım kıyametten sağ çıkarsın!

Hayatta kalma protokolü:

  • Kıyamette tüm direnişçiler yalnızca kendilerine güvenmelidir! İnşa etmede, üretim yapmada, kalkan ve silah kullanmada ve zombileri öldürmede kendinizi geliştirin. Kıyametten arda kalan ölü topraklarda zombileri atlatıp hayatta kaldığınız her gün sizi daha akıllı yapar, zombileri geride bıraktığınız her metre sizi daha hızlı yapar, ezip parçaladığınız her kafa sizi daha güçlü yapar direnişçiler. Gelişin, üretim yapın, inşa edin, keşfedin, kaynak toplayın ve hayatta kalmayı öğrenip yaşam mücadelesi verin! Bu zombilerin arasında hayatta kalmak istiyorsanız kendinizi geliştirin!
  • En iyi direnişçiler bile ihtiyaç duydukları silahlar olmazsa kıyamet zombileri tarafından kıstırıldıklarında hayatta kalamazlar. Kendini her geliştirdiğinde yeni silahlar ve kalkanlar üretmek için gereken tasarım kağıtlarının kilidini açarsın. Hayatta kalmak için sana en uygun yöntemi keşfet: Zombileri yumruklamak, kesmek, deşmek, ezmek, vurmak, yakmak ya da havaya uçurmak! Zaten yarı ölü olan zombileri tamamen öldür ve hayatta kal. Bu acımasız kıyametten sağ çıkmak için üretim yapmak ve inşa etmek en temel kaynaklardır!
  • Direnişçi, silahını ne kadar iyi kullanırsan kullan ya da zırhın ne kadar sert olursa olsun kıyametten sağ çıkmak için dinlenmen gerekir. Ölü kıyamet toprakları hayatta kalmak için çok zor bir yer, bu yüzden zombilere direnmek için kendi sığınağını inşa etmeye başla! Duvar inşa etmek ve yükseltmek, tuzaklar kurmak, açılmayan kilitler üretmek seni ölü zombilerden koruyacak şeylerdir. Kıyamette seni zombilerden koruyacak sığınağını inşa etmeye başla. Gündüzleri ölü topraklarda hayatta kalırken geceleri rahat yatağında hayatta kal.
  • Sığınağını inşa etmek ve silahlarını ya da zırhlarını üretmek için kaynaklara ihtiyacın olacak. Ölü toprakları keşfet ve ihtiyacın olan şeyleri yağmala, direnişçi. Zombilere karşı hayatta kalmak için tüm kaynaklar değerli! İnşa etmek, üretim ve yükseltme yapmak için bu kaynaklara ihtiyacın olacak. Zombiler, sığınağını yerle bir edip nefes alan bir direnişçiyi daha ölü bir zombiye dönüştürmeye çalışacak. Zaman kaybetme direnişçi, ölü toprakları keşfet ve yağmala! Hayatta kal!
  • Dikkatli ol! Dünya artık tehlikeli zombilerle dolu ölü ve acımasız topraklardan ibaret. Zombiler zekalarını kaybetmiş olabilir ama güçleri, hızları ve gaddarlıkları artık daha fazla. Onlar hayatta kalma mücadeleni sona erdirmeye çalıştıkça kendini geliştirmeli ve hayatta kalmak için savaşmalısın. Silahlarını ve zırhını yükselt, en iyi ekipmanlarını üret ve kıyametin göbeğinde keşif yapmaya ve savaşmaya hazırlan, direnişçi.
  • Kıyametin gelmesini bekleyen bir sürü insan maalesef zombiye dönüştü. Ama geriye, keşfedeceğimiz ve benzersiz kaynaklar toplayabileceğimiz ölü toprakları bize bıraktılar. Hayatta kal ve terk edilmiş laboratuvarları, askeri üsleri ve depoları ara. Diğer direnişçiler senden atik davranıp keşfetmeden önce bu mekanları sen keşfet. Senden hızlı davranırlarsa sığınaklarını bulup soyarak malzemelerini çalabilirsin… Sığınağın kapısını kırarak gir, gerisini zombiler halledecektir.

Oyun Geliştirici

Oyun Türü

Oyuncu Sayısı

Ek Bilgiler

Oyun Sunucu

Google Play tarafından verilen oyunları arşivinize ekleyebilmek için bir Google hesabınız ve oyunun uyumlu olduğu bir cihazın bu hesabınıza tanımlanmış olmalıdır.

7.79