Etiket: Zeka Oyunu

The Enchanted Worlds

Henry Amca ile bu son maceramızda, yıllarca sakladığı bir sırrı nihayet sizinle paylaşmak istiyor. Yaptığı seyahatler sırasında keşfettiği üç büyülü kitap keşfetti ve her biri için bir madalyon kullanırken siz de sayfalarında yazılı olan dünyalara taşıyacak.

Word Search Premium

Kelime arama oyunu harf panolarında gizli İngilizce kelimeleri bulmak için uğraşacak tüm aile için ücretsiz bir oyundur. Yabancı dilde söz dağarcığını geliştirmek ve beyinlerini eğitmek isteyen herkes için idealdir.

Mind Games Pro

Beyni egzersiz yapın! Mind Games, farklı zihinsel becerileri uygulama konusunda size yardımcı olacak bilişsel psikoloji ilkelerine dayanan harika bir oyun koleksiyonudur.

The Lost Ship

Bu muhteşem tasarlanmış klasik ‘göster ve tıkla’ macera oyununda kendi define avınıza çıkın. Yüzyıllar önce bir adaya sürüklenen kayıp korsan gemisini takip ederken eski izleri, bulmacaları ve gemi kazazedesi ekibi tarafından geride bırakılmış yapıları keşfedin.

Tides of Time

Oyun Kristian Čurla ve Portal Games’in masaüstü kart oyununun uzun zamandır beklenen bir dijital uyarlamasıdır. Bu sürümle, arkadaşlarınıza pass-and-play ile meydan okuyabilir veya üç yapay zeka seviyesinden birine karşı oynayabilirsiniz.

Bigfoot Quest

Sırlarla dolu Koca Ayak’ı ararken, Pasifik Kuzey Batı ormanlarını keşfederek hayatının macerasını yaşa. Hakkında birçok kitap yazıldı, birçok bulanık fotoğrafı çekildi. Ama Koca Ayağı henüz gerçekten bulan oldu mu? Üzerine tıklayarak oynayabileceğin macera dolu bulmaca oyunu ile muhteşem güzellikte manzaraları keşfet, ipuçlarını bul ve gizemi çöz.

Yükleniyor
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site
Basit.Website